Χριστουγεννιάτικες ευχές από τον Δήμαρχο Φαιστού

Χριστουγεννιάτικες ευχές από τον Δήμαρχο Φαιστού

«Ας είναι αυτές οι μέρες γεμάτες αγάπη, χαρά και αλληλεγγύη, καθώς γιορτάζουμε την γέννηση του Χριστού. Θα ήθελα να πω ότι η γέννηση του Χριστού είναι η γέννηση της ελπίδας για ένα καλύτερο αύριο, εύχομαι λοιπόν σε όλο τον κόσμο να έχει αγάπη στην καρδιά του και την ελπίδα ότι θα ζήσουμε καλύτερες και πιο αισιόδοξες μέρες.

Χρόνια πολλά σε όλους και πραγματικά εύχομαι ευημερία οικογενειακή και συνολική στο δήμο μας και σε όλους τους ανθρώπους!

Εύχομαι ο καθένας από εμάς να βρει τη δύναμη που χρειαζόμαστε για να ξεπεράσουμε δυσκολίες και προκλήσεις.

Στο πνεύμα της κοινότητας, ας βοηθήσουμε όσους το έχουν περισσότερο ανάγκη, δίνοντας αγάπη σε όλους και ενισχύοντας τους κοινωνικούς δεσμούς για μια καλύτερη και πιο ενωμένη κοινωνία.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους! Με υγεία, αγάπη, ελπίδα και ειρήνη»!

Με εκτίμηση,

Γρηγόρης Νικολιδάκης

Previous Πρόσκληση Σύγκλησης 33ης 2023 Έκτακτης Συνεδρίασης Δημοτικού Συμβουλίου