Στον καλλωπισμό και προετοιμασία όλων των παραλιών του, προχωρά ο δήμος Φαιστού, με αφορμή την έναρξη της νέας θερινής σεζόν.

Αρχική Γραφείο Τύπου Προκηρύξεις & Διαγωνισμοί Σύμβαση Παροχής Υπηρεσιών με τίτλο: «Ναυαγοσωστική Κάλυψη Πολυσύχναστων Παραλιών Δήμου Φαιστού»
Σύμβαση Παροχής Υπηρεσιών με τίτλο: «Ναυαγοσωστική Κάλυψη Πολυσύχναστων Παραλιών Δήμου Φαιστού» PDF Εκτύπωση
Τρίτη, 16 Ιούνιος 2020 12:33
Ο Δήμος Φαιστού Περιφερειακής Ενότητας Ηρακλείου Περιφέρειας Κρήτης Νομού Ηρακλείου με έδρα τις Μοίρες με Τ.Κ.: 70400 διακηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό/απλοποιημένη διαδικασία ανάθεσης της Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών με τίτλο: «ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΩΝ ΠΑΡΑΛΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ», κατά την καλοκαιρινή περίοδο αιχμής έτους 2020 και για δυο (2) μήνες από την υπογραφή της οικείας σύμβασης παροχής υπηρεσιών, Προϋπολογισμού: 31.999,89 σε ΕΥΡΩ, μαζί με το ΦΠΑ 24%, σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.4412/2016 (ΦΕΚ 147/08.08.2016 τεύχος Α΄), και με κριτήριο κατακύρωσης της σύμβασης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει της τιμής (χαμηλότερη τιμή).