Στον καλλωπισμό και προετοιμασία όλων των παραλιών του, προχωρά ο δήμος Φαιστού, με αφορμή την έναρξη της νέας θερινής σεζόν.

Αρχική Γραφείο Τύπου Προκηρύξεις & Διαγωνισμοί Διακήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού Προμήθειας Ηλιακών Φωτιστικών για την Κοινότητα Καλαμακίου
Διακήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού Προμήθειας Ηλιακών Φωτιστικών για την Κοινότητα Καλαμακίου PDF Εκτύπωση
Τετάρτη, 03 Ιούνιος 2020 13:13
Ο Δήμος Φαιστού Περιφερειακής Ενότητας Ηρακλείου Περιφέρειας Κρήτης Νομού Ηρακλείου με έδρα στη Μοίρες με Τ.Κ.: 70400 διακηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό/απλοποιημένη διαδικασία ανάθεσης της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΙΑΚΩΝ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ», Προϋπολογισμού: 31.000,00 σε ΕΥΡΩ, με το ΦΠΑ 24%, σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016 (ΦΕΚ 147/08.08.2016 τεύχος Α΄), και με κριτήριο κατακύρωσης της σύμβασης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει της τιμής (χαμηλότερη τιμή).