Στον καλλωπισμό και προετοιμασία όλων των παραλιών του, προχωρά ο δήμος Φαιστού, με αφορμή την έναρξη της νέας θερινής σεζόν.

Αρχική Γραφείο Τύπου Προκηρύξεις & Διαγωνισμοί Σύμβαση Προμήθειας με Τίτλο: «Προμήθεια και Tοποθέτηση Υπόγειων Κάδων με Σύστημα Συμπίεσης Απορριμμάτων»
Σύμβαση Προμήθειας με Τίτλο: «Προμήθεια και Tοποθέτηση Υπόγειων Κάδων με Σύστημα Συμπίεσης Απορριμμάτων» PDF Εκτύπωση
Τετάρτη, 03 Ιούνιος 2020 10:54
Ο Δήμος Φαιστού διακηρύσσει ανοικτό ηλεκτρονικό διαγωνισμό άνω των ορίων, μέσω του ΕΣΗΔΗΣ, για την σύμβαση προμήθειας με τίτλο: «Προμήθεια και τοποθέτηση υπόγειων κάδων με σύστημα συμπίεσης απορριμμάτων», με εκτιμώμενη αξία: ποσό των 330.000,00 σε Ευρώ (χωρίς ΦΠΑ 24%)