Στον καλλωπισμό και προετοιμασία όλων των παραλιών του, προχωρά ο δήμος Φαιστού, με αφορμή την έναρξη της νέας θερινής σεζόν.

Αρχική Γραφείο Τύπου Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου Δημοσιοποίηση Στοιχείων Σύμβασης πριν τη Διενέργεια Ηλεκτρονικής Κλήρωσης και Επιλογής Μελών Επιτροπής Διαγωνισμού του Έργου: «Συντήρηση Ιερού Ναού Αγίου Νεκταρίου Μοιρών»
Δημοσιοποίηση Στοιχείων Σύμβασης πριν τη Διενέργεια Ηλεκτρονικής Κλήρωσης και Επιλογής Μελών Επιτροπής Διαγωνισμού του Έργου: «Συντήρηση Ιερού Ναού Αγίου Νεκταρίου Μοιρών» PDF Εκτύπωση
Δευτέρα, 25 Μάιος 2020 09:00
Ο Δήμος Φαιστού πρόκειται να προκηρύξει ανοικτό δημόσιο ηλεκτρονικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου εκτέλεσης του έργου «Συντήρηση Ιερού Ναού Αγίου Νεκταρίου Μοιρών», προϋπολογισμού 129.032,25 Ευρώ (πλέον Φ.Π.Α.)